czwartek, 31 lipca 2014


Pewnego dnia będąc jeszcze na mazurskich wakacjach, przeglądając aktualności na Facebooku natknęłam się na warsztaty Pora Kreatora. To taki cykl organizowany przez DaWanda przy współpracy z Inżynierią Designu i kawiarnią Warszawa Powiśle. Tym razem zadaniem było zbudować sobie mebel z euro palet. Pomyślałam sobie warsztaty są darmowe, euro palety modne (wiem, że każdy już coś z niej ma oprócz mnie :) a do tego mam taką jedną czekającą na lepsze czasy i fajnie byłoby poćwiczyć :) Namówiłam moją mamę bo samemu to tak średnio jednak, no i wybrałyśmy się :)
Ja stworzyłam półkę na ścianę z ogranicznikiem podobnym jak przy półkach na obrazy, a mama poręczny wieszak na klucze.

Jeśli macie blisko na Powiśle to serdecznie polecam. Ekipa była świetna, pomocna, ale dająca wolną rękę, sprzęt profesjonalny (sam fakt, że nie ucięłam sobie ręki o tym świadczy :) no i całość trwała 1,5 godziny + różana lemoniada. Idealne na sobotnie przedpołudnie :)
A to moja półka. Nie powiem jest strasznie ciężka i trochę się boję o ścianę :P
Ale bardzo mi się podoba i przyda nam się w sypialni na rzeczy, których mały człowiek nie powinien ściągać :)

Chyba tylko jeszcze pomalują ją na biało. Jak myślicie?

A i jeszcze jedno jeśli chcielibyście wziąć udział to zdaje się, że w tym tygodniu także są organizowane poszukajcie info na fanpage DaWanda i Warszawa Powiśle. Linki do nich znajdziecie na początku posta.

3 komentarze :

  1. Rewelacja! Świetnie, że ktoś coś takiego organizuje ;) półka wyszła super! Koniecznie na biało :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Co tu dużo mówić - praktyka czyni mistrza ;)))

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy