poniedziałek, 4 lutego 2013


Zbliżają się Walentynki. Święto przez większość z nas traktowane z przymrożeniem oka "bo nie nasze, bo kiczowate". Może to prawda, jednak wydaje mi się, że każdy powód do okazywania sobie sympatii jest dobry, tak mało mamy na to czasu na co dzień. 
Ja nie obchodzę tego święta jakoś bardzo hucznie, zazwyczaj jest kolacja z P. w jakiejś smacznej restauracji, albo w naszej jadalni :) (Rocznicę obchodzimy także w Lutym więc to są takie nasze Walentynki :*) Jednak zawsze podobało mi się to, że na zachodzie Walentynki okraszone są tak wielką ilością różu, czerwieni i serduszek. U nas nie celebruje się tak świąt z wyjątkiem może Bożego Narodzenia. Tak więc w tym roku postanowiłam obchodzić Walentynki, chcę zobaczyć jak to jest utonąć w napisach "LOVE" i słodkościach w kształcie serduszek. Pokażę Wam kilka prostych projektów, które mogą zaakcentować kolację 14 lutego, rocznicę bądź dowolną okazję, kiedy będziecie chcieli zrobić coś dla siebie lub najbliższych. Pierwszy pomysł na romantyczne muffinki już widzieliście, czekajcie na następne.
Wszystkie w kształcie serca!Także zapraszam już jutro, projekty jak zwykle będą naprawdę proste i urocze :) 
A Wy obchodzicie to święto?

2 komentarze :

  1. My pewnie spędzimy ten wyjątkowy dzień w salonie na sofie, rozkoszując się ciszą i spokojem lub ewentualnie widokiem słodko śpiącego Maksika ;D Czekam z zaciekawieniem na walentynkowe projekty :)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy