piątek, 10 kwietnia 2015


Jest takie miejsce pełne pozytywnej energii, pasji i chęci tworzenia. Stworzone przez osobę, która chce i lubi dzielić się swoim talentem i wiedzą. To miejsce nazywa się AgoHome, a ja poznałam je dzięki Agnieszce, która je założyła.
Jakiś czas temu brałam udział w warsztatach z farbami Amazona. Widzieliście ich część jeśli śledzicie mnie na Facebook'u lub Instagramie.
Już piszę o co chodzi :)
Na gwiazdkę dostałam od Mikołaja farby kredowe (no dobra zamówiłam je), i jakoś tak nie bardzo wiedziałam co z nimi zrobić. A tu nagle pojawiły się warsztaty z AgoHome. Pojechałam pełna nadziei na drugi koniec miasta (dzięki kochanie za szoferowanie) i nie zawiodłam się. Weszłam do butiku z różnościami. Tak butiku z farbami i bibelotami, sami zobaczcie:

Na ścianach piętrzyły się farby w najładniejszych kolorach jakie widziałam:

Podczas warsztatów poznałam farby Amazona. Dowiedziałam się o ich ekologicznych składnikach i nauczyłam się je stosować. Do tego doszły woski, które jak się okazuje potrafią zdziałać cuda.Razem z innymi uczestniczkami stworzyłyśmy dekoracje wiosenne, zerknijcie na nie:

Szczerze? To były najfajniejsze warsztaty w jakich uczestniczyłam. Luźna atmosfera, bez stresu, bez pośpiechu jakby wszyscy się znali no i te farby...
Oczywiście wiecie, że po powrocie zaczęłam przemalowywać wszystko co wpadło mi w ręce.
Pamiętajcie, że Ago Home organizuje warsztaty cykliczne, można też przyjechać na zakupy lub przywieźć stary zmęczony mebel, a tam dostanie nowe życie :)
A tu już wszyscy zapaleńcy malowania i prowadzące:


Dziewczyny jeszcze raz wielkie dzięki za ten super kreatywny dzień :)

6 komentarze :

 1. Mnie czeka malowanie sypialni, wiec też się z farbą bawić będę ;)))
  Milutkiego dnia życze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz, że te, ktore testowalam są też do ścian? I mnie czekają sciany całego mieszkania :)

   Usuń
 2. Takie warsztaty to świetna sprawa :) Troszkę Ci zazdroszczę :)
  Pozdrawiam serdecznie! M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Było mi naprawdę miło Was gościć :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy