poniedziałek, 17 lutego 2014


W poniedziałek nikt nie ma czsu więc bedzie szybko. Pomysł,  na który wpadłam przypadkiem. Właśnie miałam zapakować prezent dla siostry, gdy okazało się, że nie mam wystarczającej ilości papieru ozdobnego. Z pomocą przyszły mi zapasy szarego papieru do pakowania paczek. No, ale nie mogłam tak go zostawić. Przypomniałam sobie, że mam przecież nowe stempelki nabyte niedawno w Tigerze. No i poszły w ruch. Na szczęście w zestawie był także tusz wiec całość pracy trwała jakieś 7 minut. Chyba nie muszę robić tutorialu?

Jak Wam się podoba? Niebawem pokażę co krył papier :)6 komentarze :

 1. Świetny pomysł, bardzo podobają mi się prezenty zapakowane w szary papier ;) stempelki świetne, zawsze można też spróbować coś na takim papierze wydrukować gdy się nie posiada takowych ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Albo nawet samemu zrobić szablon czyli wyciąć z papieru kształt i powielać. Widzę, że myślimy podobnie! Pozdrawiam!

   Usuń
 2. super pomysł

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezenty zapakowane w papier do pakowania paczek, ale również w szary papier makulaturowy, wyglądają bardzo fajnie, a własnoręczne ozdobienie nadaje oryginalności. Doskonałym uzupełnieniem może być dodatkowe owinięcie prezentu grubym sznurkiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, sznurek też fajnie się prezentuje. Bardziej powiedziałabym surowo :) Pozdrawiam!

   Usuń

Obserwatorzy