wtorek, 7 października 2014

No to pierwsze koty za ploty :) Tak ja i moje guziki z rencami.pl zaliczyliśmy pierwsze targi. No denerwowałam się strasznie. Najpierw jak te wszystkie guziki ułożyć/wyeksponować? Potem jak szybko ogarnąć kasę fiskalną (wbrew pozorom nie jest to łatwy temat, a ja dopiero się uczę).
No, ale jestem bardzo zadowolona, że byłam i mało tego będę takie imprezy odwiedzać częściej :)

No ale od początku: impreza w 1500m2 do wynajęcia - lokal znany mi wcześniej od strony odwiedzającego różne eventy. Impreza łączyła w sobie wyprzedaż garażową (graty z domu i z szafy - także dziecka) z targami gdzie wystawiali się projektanci, twórcy biżuterii, zabawek dla dzieci, mebli i dodatków.
Moje stoisko było podpisane, doniesiony zamówiony wcześniej stół. Było w strefie mody, chyba dlatego, że nie pasowało do żadnej innej :) Bo przecież nie robię zabawek ani mebli :)
Spotkałam strasznie fajne dziewczyny (wyjadaczki bywające co weekend na targach) szyjące/tworzące, z którymi mam nadzieję utrzymam kontakt.
I wreszcie spotkałam się z bardzo fajnym przyjęciem ze strony odwiedzających :) I to było strasznie miłe :) Nawet dzieciaki mnie odwiedzały i oglądały kolorowe guziczki :D
A tu kilka kadrów z mojego stoiska - takie hm trochę jedzeniowe było :)


Wnikliwi na zdjęciach zobaczą kilka nowości:
- po guziczki cyferki zapraszam TUTAJ
- po resztę (kotwice, wzorki) TUTAJ

8 komentarze :

 1. WOWO, gratuluję:) nie dziwi mnie to, ja uwielbiam twoje guziczki:)

  ps. w wolnej chwili zapraszam na moje candy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie udekorowałaś stoisko, guziki pięknie wyeksponowane :) na pewno fajnie było :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już widzę, że pięknie tam było. Asortyment masz boski, te guziczki. Brawo i gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki dziewczyny. No miałam trochę zagwozdkę jak wyeksponować guziki, ale wzięłam kilak rzeczy z domu i się udało :) Było super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie Ty masz cuda w tym sklepie!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy